TOP5 piłkarzy, którzy oddali najwięcej strzałów. Robert Lewandowski…

08.01.2021
Premier League, La Liga, Bundesliga, Ligue1 oraz Serie A - z tych pięciu, najsilniejszych lig w Europie wybrano pięciu piłkarzy, którzy oddali w obecnych rozgrywkach najwięcej strzałów na bramkę rywali. W zestawieniu znalazło się miejsce dla Roberta Lewandowskiego, który ma imponującą konwersję uderzeń na gole!

Polski napastnik Bayernu Monachium uplasował się na 5. pozycji w rankingu zawodników, którzy najczęściej próbowali pokonać golkipera drużyny przeciwnej. Ma mimo to najwięcej zdobytych bramek spośród całej piątki – aż 19 z 55 prób Lewego zakończyło się zatrzepotaniem piłki w siatce! Polak notuje kolejny, fenomenalny sezon w lidze niemieckiej. Ów 19 bramek zdobył w zaledwie 13 spotkaniach, a do nich dołożył przecież ponadto pięć asyst.

Najwięcej strzałów w TOP5 ligach europejskich oddał Leo Messi. Zaledwie 9.1% tych prób zakończyło się jednak golem.

Messi próbuje zdecydowanie najczęściej: aż 98 razy uderzał na bramkę. Goli zdobył jednak tylko dziewięć. Mniej od dwóch napastników Premier League, Patricka Bamforda i Harry’ego Kane’a. Snajperzy Leeds United i Tottenhamu Hotspur oddali kolejno 65 i 61 strzałów. Czwarty jest natomiast Cristiano Ronaldo, który zwykle brylował w liczbie prób, natomiast w tym sezonie jakość zdecydowanie wyprzedziła ilość. 14 goli w Serie A Portugalczyka przy 57 strzałach to bardzo dobry wynik!

Piłkarze z największą liczbą oddanych strzałów na bramkę w obecnym sezonie

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem