Tomasz Smokowski zirytował kibiców. Krytyka po wywiadzie z Mattym Cashem [WIDEO]

Jednym z gości programu "Moc Futbolu" w Kanale Sportowym był przymierzany do reprezentacji Polski Matty Cash. Szerokim echem w sieci odbiła się postawa redaktora Tomasza Smokowskiego, który ewidentnie nie jest zwolennikiem jego występów w biało - czerwonych barwach.

Temat przyznania polskiego paszportu wahadłowemu Aston Villi wydaje się być na ostatniej prostej. Sam Matty Cash z wielkim entuzjazmem wypowiada się o możliwości występów dla Polski, a sprawy urzędowe nabrały tempa na tyle, że w grę wchodzi nawet powołanie na listopadowe zgrupowanie. Opinia publiczna wydaje się być łaskawa dla Casha. Nie słychać wielu głosów sprzeciwu. Jego historia przemawia do fanów dużo bardziej niż większości „farbowanych lisów” z czasów Smudy.

Oczywiście, nie brakuje głosów, że Matty Cash wpadł na pomysł, że może występować dla Polski dopiero, kiedy uświadomił sobie, że nie ma szans wygrać rywalizacji o powołanie do kadry Anglii. „Wiecie czemu Cash interesuje się reprezentacją Polski? Jest pięć powodów. Nazywają się one Walker, Alexander-Arnold, Wan-Bissaka, James i Trippier. Jesteśmy reprezentacją narodową, a nie klubem. Szanujmy się” – mówił jeszcze we wrześniu Tomasz Smokowski w Kanale Sportowym.

Smokowski szorstko obchodził się z Mattym Cashem podczas ostatniego łączenia w „Mocy Futbolu”. Raz jeszcze sugerował, że Polska jest dla niego reprezentacją drugiego wyboru.

Kiedy obecny na antenie Michał Pol zapytał o to, jak decyzję Casha odbierają angielscy kibice, Smokowski szepnął „they don’t całe” (nie obchodzi ich to). Komentarz nie pozostał niezauważony i poskutkował strumieniem negatywnych reakcji w mediach społecznościowych.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem