Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Tomasz Hajto: Noty Polaków za mecz ze Szwajcarią

Szanse przed tym spotkaniem oceniałem 50 na 50 i tak było na boisku. Walka trwała przez 120 minut i wielki szacunek, że wytrzymaliśmy ten mecz i doszliśmy do historycznych karnych. W skali od 1 do 10 przyznaję noty: Fabiański – 9: Co miał wybronić to wybronił, perfekcyjne parady, rewelacyjna gra na przedpolu. Piszczek – 9:

Szanse przed tym spotkaniem oceniałem 50 na 50 i tak było na boisku.

Walka trwała przez 120 minut i wielki szacunek, że wytrzymaliśmy ten mecz i doszliśmy do historycznych karnych.

W skali od 1 do 10 przyznaję noty:

Fabiański – 9: Co miał wybronić to wybronił, perfekcyjne parady, rewelacyjna gra na przedpolu.

Piszczek – 9: Przy Fabiańskim najlepszy zawodnik na boisku, bezbłędny, wszystkie piłki odbierał czysto, łatał dziury w obronie.

Glik – 8: Bardzo dobry występ w defensywie, ale musi pracować nad rozegraniem piłki.

Pazdan – 7: Dobre zawody, ale nie ustrzegł się błędów i niedokładności. Notę obniża mu pójście raz do wślizgu, kiedy Shaqiri praktycznie wjechał do naszej bramki.

Jędrzejczyk – 7: Bardzo dobry mecz, ale nie ustrzegł się jednego błędu w 16 – stce. Wygrał wszystkie głowy, bardzo pewny w defensywie.

Błaszczykowski – 8: bardzo dobry mecz, świeżość umysłu przy strzelonej bramce, pokazał, że im więcej gra, tym lepiej wygląda.

AppleMark

Grosicki – 7: Dobry mecz, solidny, To zawodnik, którego nie widać przez kilka minut, ale jak dostanie piłkę, to potrafi zrobić różnicę. Fenomenalna szybkość i pewność siebie. Na tym poziomie musi jednak wytrzymać całe spotkanie pod kątem fizycznym.

Krychowiak – 9: Wyrasta na lidera drużyny. Na dzisiaj ma większy wpływ na zespół, niż Lewandowski.

Mączyński – 5: Słabiutki występ. Widać, że piłka w tym meczu była dla niego za szybka. Ma szczęście, że Krychowiak  przykrył swoją grą jego mizerną formę. Moment, w którym łapały go skurcze w obydwu nogach pokazał, że jest kompletnie nieprzygotowany do tego turnieju.

Milik – 6: Słaby występ. Kiedy miał sytuację na początku spotkania, to nie trafił w światło bramki. Podniósł sobie poprzeczkę bardzo wysoko, ale musi umieć teraz przyjąć zasłużoną krytykę na swoje barki.

17.11.2015 WROCLAW STADION WROCLAW PILKA NOZNA (FOOTBALL) , MECZ TOWARZYSKI REPREZENTACJI NARODOWYCH (INTERNATIONAL FRIENDLY GAME) MECZ POLSKA - CZECHY (GAME POLAND - CZECH REPUBLIC) NZ ARKADIUSZ MILIK SYLWETKA WOJCIECH KLEPKA/CYFRASPORT

Lewandowski – 6: Słaby występ. Wymagam od Roberta bramek, a przede wszystkim napastnik takiej klasy jak Lewandowski, w meczu w którym się gra nie układa od 60 minuty, musi stworzyć sobie jakąś sytuację sam.

Nawałka – 10: Majstersztyk. Kiedy zobaczyłem, jak w 90 minucie wyciągnął karimaty, stwierdziłem że jest gotowy nawet na opady śniegu i ma w szatni przyszykowane na tą okazję kolorowe piłki. Rośnie z meczu na mecz. Spokój, opanowanie, elegancja. Ma pomysł na ten zespół i  potrafi podporządkować taktykę do umiejętności drużyny.

Całokształt zespołu – 10: Za to, że wytrzymali ciśnienie, przy rzutach karnych. Kopiąc piłkę, masz ciężar całego kraju na swoich barkach. Wielkie brawa dla nich.