Tomasz Hajto: Noty Polaków za mecz ze Szwajcarią

Szanse przed tym spotkaniem oceniałem 50 na 50 i tak było na boisku. Walka trwała przez 120 minut i wielki szacunek, że wytrzymaliśmy ten mecz i doszliśmy do historycznych karnych. W skali od 1 do 10 przyznaję noty: Fabiański – 9: Co miał wybronić to wybronił, perfekcyjne parady, rewelacyjna gra na przedpolu. Piszczek – 9:

Szanse przed tym spotkaniem oceniałem 50 na 50 i tak było na boisku.

Walka trwała przez 120 minut i wielki szacunek, że wytrzymaliśmy ten mecz i doszliśmy do historycznych karnych.

W skali od 1 do 10 przyznaję noty:

Fabiański – 9: Co miał wybronić to wybronił, perfekcyjne parady, rewelacyjna gra na przedpolu.

Piszczek – 9: Przy Fabiańskim najlepszy zawodnik na boisku, bezbłędny, wszystkie piłki odbierał czysto, łatał dziury w obronie.

Glik – 8: Bardzo dobry występ w defensywie, ale musi pracować nad rozegraniem piłki.

Pazdan – 7: Dobre zawody, ale nie ustrzegł się błędów i niedokładności. Notę obniża mu pójście raz do wślizgu, kiedy Shaqiri praktycznie wjechał do naszej bramki.

Jędrzejczyk – 7: Bardzo dobry mecz, ale nie ustrzegł się jednego błędu w 16 – stce. Wygrał wszystkie głowy, bardzo pewny w defensywie.

Błaszczykowski – 8: bardzo dobry mecz, świeżość umysłu przy strzelonej bramce, pokazał, że im więcej gra, tym lepiej wygląda.

AppleMark

Grosicki – 7: Dobry mecz, solidny, To zawodnik, którego nie widać przez kilka minut, ale jak dostanie piłkę, to potrafi zrobić różnicę. Fenomenalna szybkość i pewność siebie. Na tym poziomie musi jednak wytrzymać całe spotkanie pod kątem fizycznym.

Krychowiak – 9: Wyrasta na lidera drużyny. Na dzisiaj ma większy wpływ na zespół, niż Lewandowski.

Mączyński – 5: Słabiutki występ. Widać, że piłka w tym meczu była dla niego za szybka. Ma szczęście, że Krychowiak  przykrył swoją grą jego mizerną formę. Moment, w którym łapały go skurcze w obydwu nogach pokazał, że jest kompletnie nieprzygotowany do tego turnieju.

Milik – 6: Słaby występ. Kiedy miał sytuację na początku spotkania, to nie trafił w światło bramki. Podniósł sobie poprzeczkę bardzo wysoko, ale musi umieć teraz przyjąć zasłużoną krytykę na swoje barki.

17.11.2015 WROCLAW STADION WROCLAW PILKA NOZNA (FOOTBALL) , MECZ TOWARZYSKI REPREZENTACJI NARODOWYCH (INTERNATIONAL FRIENDLY GAME) MECZ POLSKA - CZECHY (GAME POLAND - CZECH REPUBLIC) NZ ARKADIUSZ MILIK SYLWETKA WOJCIECH KLEPKA/CYFRASPORT

Lewandowski – 6: Słaby występ. Wymagam od Roberta bramek, a przede wszystkim napastnik takiej klasy jak Lewandowski, w meczu w którym się gra nie układa od 60 minuty, musi stworzyć sobie jakąś sytuację sam.

Nawałka – 10: Majstersztyk. Kiedy zobaczyłem, jak w 90 minucie wyciągnął karimaty, stwierdziłem że jest gotowy nawet na opady śniegu i ma w szatni przyszykowane na tą okazję kolorowe piłki. Rośnie z meczu na mecz. Spokój, opanowanie, elegancja. Ma pomysł na ten zespół i  potrafi podporządkować taktykę do umiejętności drużyny.

Całokształt zespołu – 10: Za to, że wytrzymali ciśnienie, przy rzutach karnych. Kopiąc piłkę, masz ciężar całego kraju na swoich barkach. Wielkie brawa dla nich.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem