Tomasz Hajto: Niemcy pokazali najwięcej jakości na tym turnieju

Przedwczesny finał okazał się w moich oczach bardzo dobrym spotkaniem, w którym Niemcy pokazali wiele jakości i umiejętności w ataku pozycyjnym. W pierwszej połowie byli w pewnym momencie nawet 71% w posiadaniu piłki. DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLNIdź do LV BETLV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział

Przedwczesny finał okazał się w moich oczach bardzo dobrym spotkaniem, w którym Niemcy pokazali wiele jakości i umiejętności w ataku pozycyjnym. W pierwszej połowie byli w pewnym momencie nawet 71% w posiadaniu piłki.

DARMOWY ZAKLAD 20PLN + BONUS 3333PLN
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem

Widać tutaj różnicę klasy, oczywiście ludzie mnie mogą zaatakować, że posiadanie piłki nie gwarantuje, że się wygrywa mecz. Jednak w tym spotkaniu widoczna była różnica poziomów z korzyścią dla Niemców.

Piłka nożna jest jednak niewymierna, plus bardzo kontrowersyjna decyzja sędziego, jeśli chodzi o karny w ostatnich sekundach pierwszej połowy. Jak by tego było mało, to brak Hummelsa i kontuzja Boatenga całkowicie posypały linię obrony mistrzów świata.

Jestem ciekaw, czy włoski arbiter podyktowałby takiego karnego przeciwko gospodarzom. Moim zdaniem on nie miał prawa dobrze widzieć tej sytuacji, dlatego tak długo zwlekał z ostatecznym werdyktem.

Ten kto nigdy nie grał w piłkę nożną na wysokim poziomie, nie zrozumie, że jak się haruje przez 45 minut i nagle dostanie się niesprawiedliwą bramkę do szatni, to potrafi to bardzo podciąć skrzydła i odebrać wiarę.

karny750

Francuzi dostali pozytywnego kopa i prezent od losu. W pierwszej połowie wyprowadzili tylko dwie kontry, z których nie wynikało jakieś wielkie zagrożenie pod bramką Neuera. Moim zdaniem Niemcy pokazali najwięcej jakości na tym turnieju. Żałuję, że nie udało się im dojść do finału.

Szczególnie patrząc na układ drugiej drabinki. Gdzie do finału prześliznęła się Portugalia, która nie prezentowała fenomenalnej piłki. Wygrali przecież tylko jedno spotkanie w regulaminowym czasie gry. No i mają szansę na zdobycie tytułu mistrzów Europy.

pepe-cr7-walia-portugalia-laczy-nas-pasja

Ja wcale nie uważam, że dla Trójkolorowych to będzie tak łatwe spotkanie, jakiego oczekują. W drużynie Francji szczególnie zaimponował mi Griezmann. Rozwija się niesamowicie z meczu na mecz. Początek turnieju miał słaby, a z każdym meczem pokazuje, ile on ma w sobie radości z gry. Prezentuje przy tym niesamowite wyczucie w sytuacjach podbramkowych i bez niego w składzie gospodarze nie zaszli by tak wysoko.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem