Tomasz Hajto: Na ile poważna jest strata Grosickiego?

Ostatnie miesiące pokazały, że brak Kamila Grosickiego w ofensywie, to byłaby ogromna strata. Kamil jest w rewelacyjnej formie, w każdym meczu zagrożenie dla bramki naszych rywalki wynikało głównie z jego gry. Nawet taki mecz w Krakowie z Litwą pokazał, że to Kamil był najbardziej jasnym punktem tej drużyny. Jest szybki, przebojowy i potrafi grać jeden na

Ostatnie miesiące pokazały, że brak Kamila Grosickiego w ofensywie, to byłaby ogromna strata. Kamil jest w rewelacyjnej formie, w każdym meczu zagrożenie dla bramki naszych rywalki wynikało głównie z jego gry. Nawet taki mecz w Krakowie z Litwą pokazał, że to Kamil był najbardziej jasnym punktem tej drużyny.

Jest szybki, przebojowy i potrafi grać jeden na jeden. Byłaby to ogromna strata, jeśli nie zagrałby z Irlandią Północną.

grosicki-euro-laczy-nas-pasja-2

Ja zawsze podkreślałem, że mamy 5–6 kluczowych zawodników, a wypadnięcie 2 lub 3 z nich byłoby ogromnym problem dla trenera Adama Nawałki.

Dziś bez Roberta Lewandowskiego, Arka Milika i Grosickiego tracimy 70% swojej siły w ofensywie. Ostatnie mecze kontrolne pokazały, że bez Krychowiaka jest równie ciężko. Mamy szkielet drużyny, bez którego nie wyobrażam sobie naszej pierwszej jedenastki. Są to wszyscy bramkarze, Glik, Piszczek, Krychowiak, Grosicki, Milik, Lewandowski. To jest dla mnie szkielet Reprezentacji. Bez nich będzie bardzo ciężko cokolwiek osiągnąć we Francji.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem