Tomasz Hajto: Historyczny remis i historyczne wyjście z grupy

Dlaczego ten remis daje nam wyjście z grupy? Niemcy nie mają szans przegrać z Irlandią Północą, nawet jak będą grać w ósemkę. Cieszę się, że nam się to udało. Pozostaje tylko kwestia, z którego miejsca wyjdziemy. Przed meczem powiedziałem, że remis biorę w ciemno. Chyba wszyscy są zadowoleni z gry w defensywie. Niemcy byli lepszą

Dlaczego ten remis daje nam wyjście z grupy?

Niemcy nie mają szans przegrać z Irlandią Północą, nawet jak będą grać w ósemkę.

Cieszę się, że nam się to udało. Pozostaje tylko kwestia, z którego miejsca wyjdziemy.

Przed meczem powiedziałem, że remis biorę w ciemno. Chyba wszyscy są zadowoleni z gry w defensywie. Niemcy byli lepszą drużyną, jeśli chodzi o jakość i kulturę gry. Lewandowski był niesamowicie zmotywowany i wczorajsze spotkanie w jego wykonaniu było fenomenalnie.

lewandowski-krychowiak-laczy-nas-pasja-irlandia

Po tym spotkaniu wiemy, że Kapustka to utalentowany chłopak z ogromnym potencjałem. Grosicki pokazał, że na skrzydle na dzisiaj jest numerem jeden.

Jego główne atuty takie jak: szybkość, drybling, przyśpieszenie doskonale pokazują, że jest w świetnej formie. Po meczu niemieccy dziennikarze pytali mnie, czy Kamil przedłużył już kontrakt w swoim klubie. Pełną gębą dorósł do gry w kadrze.

Glik z Pazdanem stworzyli mur nie do przejścia w środku, a i do tego dostosował się Piszczek z Jędrzejczykiem.

Chwała dla reprezentacji za konsekwencje, za szybkie odbudowanie ustawienia. Mimo świetnego wyniku, to  mogliśmy się pokusić o zwycięstwo. Te sytuacje, które miał Milik, to trudniej było nie strzelić niż strzelić.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem