Tomasz Hajto: Czeka nas przedwczesny finał

Szykuje nam się wielki mecz. Gospodarz, Francja, która w ćwierćfinale zagrała bardzo dobre spotkanie, zmierzy się z meczu na mecz coraz lepszymi Niemcami. Trzeba powiedzieć, że to, co nasi zachodni sąsiedzi zagrali w spotkaniu z Włochami, to był już futbol na naprawdę wysokim poziomie. Posiadanie piłka na poziomie 58 procent przeciwko Italii pokazuje, że w

Szykuje nam się wielki mecz. Gospodarz, Francja, która w ćwierćfinale zagrała bardzo dobre spotkanie, zmierzy się z meczu na mecz coraz lepszymi Niemcami.

Trzeba powiedzieć, że to, co nasi zachodni sąsiedzi zagrali w spotkaniu z Włochami, to był już futbol na naprawdę wysokim poziomie. Posiadanie piłka na poziomie 58 procent przeciwko Italii pokazuje, że w tym zespole jest ogromny potencjał i wysoka jakość. Udowadnia, że ta drużyna się dalej rozwija i wcześniejsza krytyka ze strony niemieckich kibiców i dziennikarzy nie do końca była słuszna.

france-niemcy-polfinal-laczy-nas-pasja

Niemcy to drużyna, która ze spotkania na spotkanie się rozpędza.

Będzie się zatem działo dziś w Marsylii na Stade Vélodrome. Czeka nas moim zdaniem przedwczesny finał. Z wielką jakością, dużą liczbą indywidualności zarówno w jednym jak i w drugim zespole.

Niemcy napisali wczoraj, że nadszedł czas, żeby po wielkim sukcesie, jakim był triumf na Mistrzostwach Świata, poprawić to tytułem mistrza Starego Kontynentu.

W finale już mamy jedną niespodziankę, bo przeciwnikiem dzisiejszych triumfatorów będzie Portugalia, na którą nikt przed turniejem nie stawiał. Kto się z nimi zmierzy?

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem