Tomasz Hajto: Czapki z głów przed Islandią!

Przed meczem Włochy – Hiszpania i Anglia – Islandia byłem pewny zarówno zwycięstwa Włochów, jak i niespodziewanej wygranej ze strony Islandczyków. To zespół bez gwiazd i świetny w ofensywie. Wczoraj zagrali swój najlepszy mecz na tym turnieju. Jak się patrzy na taką Islandię, to można powiedzieć tylko: „czapki z głów!”. I mi jako Polakowi, który

Przed meczem Włochy – Hiszpania i Anglia – Islandia byłem pewny zarówno zwycięstwa Włochów, jak i niespodziewanej wygranej ze strony Islandczyków.

To zespół bez gwiazd i świetny w ofensywie. Wczoraj zagrali swój najlepszy mecz na tym turnieju. Jak się patrzy na taką Islandię, to można powiedzieć tylko: „czapki z głów!”.

I mi jako Polakowi, który oglądał wczoraj z bliska ich grę wzrosły teraz oczekiwania, żeby zagrać, co najmniej w półfinale.

Zespół islandzki pokazał, że przez dobrą organizację gry i przygotowanie fizyczne można zajść bardzo daleko. Jest to fenomenalnie funkcjonująca drużyna, z trenerem, który stworzył ten prawdziwy „team spirit”.

islandiapany750

Udało się mu zrobić super zespół w kraju, który ma 350 tysięcy ludności.

Stworzył dobrze funkcjonalną maszynę, która jest świetnie przygotowana fizycznie i to jest kluczowe.

Każda akcja ofensywna z ich strony, to są założenia taktycznie. Jeśli oni przechodzą tak daleko w turniejowej drabince,  nie posiadając „naszych” gwiazd, to nam nie pozostaje nic innego, jak walczyć o finał.

Hiszpanie są rozbici i wyglądało to wczoraj bardzo słabo. Tiki – Taka to już nie to samo, co na poprzednich wielkich imprezach. Odstawali zdecydowanie od włoskiej drużyny.

hiszpania-wlochy-laczy-nas-pasja

Pomimo tego, że Włosi dobrze się przesuwają, to uważam, że z Niemcami nie będą faworytami. Nasi grupowi rywali już się rozpędzili w tym turnieju. Moim zdaniem pewnie zmierzając w stronę wielkiego finału. Szanse w tym spotkaniu pomiędzy Włochami, a Niemcami oceniam 60 do 40 na korzyść podopiecznych Joachima Loewa.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem