Tomasz Hajto: Cuda w grupie F czy rzeczywistość?

Dla mnie najdziwniejsza grupa na mistrzostwach Europy we Francji. Zestawienie, w którym występuje: Portugalia, Austria, Islandia i Węgry okazało się grupą największych niespodzianek. Kto by pomyślał, że po rozegraniu dwóch kolejek, to Węgry będą na pierwszym miejscu, na drugim będzie Islandia z Portugalią, a ostatnia będzie Austria. Największym zaskoczeniem na plus w tej grupie są

Dla mnie najdziwniejsza grupa na mistrzostwach Europy we Francji. Zestawienie, w którym występuje: Portugalia, Austria, Islandia i Węgry okazało się grupą największych niespodzianek.

Kto by pomyślał, że po rozegraniu dwóch kolejek, to Węgry będą na pierwszym miejscu, na drugim będzie Islandia z Portugalią, a ostatnia będzie Austria.

Największym zaskoczeniem na plus w tej grupie są Węgry. Mają fajny styl i dobrze grają w piłkę. Pierwsze ograli uważaną za „czarnego konia” turnieju  Austrię 2:0, by potem zremisować z Islandią 1:1 i przewodzić w grupie F.

madziar750

W ostatniej kolejce każdy zespół ma jeszcze szansę na awans do następnej fazy mistrzostw.

Wczoraj miałem przyjemność komentowania meczu Portugalia – Austria i największym rozczarowaniem, w tym spotkaniu byli zawodnicy, na których osobiście najbardziej liczyłem czyli Alaba i Ronaldo.

Jestem ich wielkim zwolennikiem i trzeba jasno powiedzieć, że statystyki mają nieprawdopodobne.

O ile Alabę mogę zrozumieć, bo nie grał wczoraj na swojej nominalnej pozycji, to Ronaldo pierwszą połowę przespał. W drugiej stworzył dwie świetne sytuacje i nie wykorzystał rzutu karnego.

Fajne było zachowanie Ronaldo po spotkaniu, kiedy jeden z kibiców wbiegł na murawę, żeby zrobić sobie z nim zdjęcie. On nie dość, że mu na to pozwolił, to jeszcze odgonił ochronę i jego fan może mieć teraz pamiątkę do końca życia.

Cristiano pokazał, że jest tylko człowiekiem. Każdemu zdarzają się przecież słabsze momenty. Przeszedł jednak do historii. Ma najwięcej występów w reprezentacji i wyprzedził  tym samym siedzącego na trybunach Luisa Figo.

figofago

Reprezentacja Portugalii, to wielkie nazwiska i indywidualności, ale od wielu lat nie przełożyło się to na wynik. Wielkie aspiracje, wielkie slogany towarzyszą im przed każdą imprezą, a na koniec zwykle obserwujemy machanie rękami i gesty niezadowolenia. Widać, że w tej drużynie nie ma klimatu jedności. Czasami to zespolenie w drużynie może dać więcej, niż piłkarskie umiejętności.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem