Tomasz Hajto bez hamulców. Rzucał mięsem w „Cafe Futbol”! (VIDEO)

Były reprezentant Polski, obecnie znany piłkarski ekspert Tomasz Hajto przyzwyczaił opinię publiczną do niekonwencjonalnych zachowań i osądów. Dziś, w programie "Cafe Futbol" granica dobrego smaku została jednak znacząco przekroczona. 

Tomasz Hajto od pewnego czasu wywołuje skrajne i niezmiennie – bardzo silne emocje kibiców śledzących programy z jego udziałem. Kiedy w duecie z Mateuszem Borkiem komentował mecze kadry, był powiewem świeżości. Kibice pokochali jego nietuzinkowy, prosty, pełen emocji i zaangażowania sposób narracji.

W erze Adama Nawałki był oczywistym telewizyjnym odkryciem. W ostatnim czasie wahadło odchyliło się jednak bardzo wyraźnie, w mniej korzystnym dla niego kierunku. Były reprezentant Polski spotyka się ze zmasowaną krytyką w internecie. Sam nazywa ją hejtem i co więcej doszukuje się spisku. W kilku wywiadach domniemywał wręcz, że to efekt jego bezkompromisowości, tego, że głośno poruszał temat korupcji w polskim futbolu. Sugerował, że pewne środowiska chcą się na nim za to odegrać. Chcą go skompromitować i zniszczyć.

Nie chcemy jednoznacznie wyrokować, jaka jest prawda. Wydaje się raczej, że Tomasz Hajto spotyka się z krytyką ze względu na swoje odważne opinie, które często nie mają pokrycia w liczbach i faktach. Myli się, drażni, opowiadając historie, których nie było. Podczas dzisiejszego programu „Cafe Futbol” rozpoczął opowieść o początkach Vadisa Odjidjy-Ofoe, który rzekomo po przyjściu do Legii przez pół roku dochodził do siebie.

Kiedy prowadzący Cafe Futbol Bożydar Iwanow przytoczył twitta internauty, który wytykał Hajcie opinię niemającą pokrycia w faktach, ekspert stracił cierpliwość.

https://twitter.com/PiotrRutkowskii/status/1365981718264561664?s=20

Zasugerował, że to kolejny wpis „od tej firmy, która ma 300 lewych kont i manipuluje, k…, opinią publiczną”.

Znam to konto na Twitterze i człowiek jest naprawdę racjonalny – odpowiedział Hajcie na wizji Roman Kołtoń, zmieszany formą wypowiedzi kolegi.

Ja nawet nie zdążyłem do telefonu zerknąć. Skąd już wiesz, kto to napisał?

Tomeczku, spokojnie, nie nerwowo, uważamy na top, co mówimy – zdyscyplinował go Iwanow

Jestem bardzo spokojny.

Nie zauważyłem przed chwilą…

To nie pierwsza ewidentna wpadka Hajty podczas programu na żywo. Liczbę negatywnych reakcji, które wywołała tylko ta jedna, dzisiejsza sytuacja, możemy liczyć w setkach i trudno będzie przekonać kogokolwiek – kibiców czy władze Polsatu, że to jakaś farma trolli, która ma 300 lewych kont i manipuluje opinią publiczną. To po prostu bezpardonowy, często przekraczający granice (bo taki jest dziś, niestety, internet) wylew dezaprobaty i krytyki wywołanej występami eksperta Polsatu.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem