Tomasz „Eścik” Skwarczyński nowym midlanerem GamerLegion!

W przyszłym sezonie Tomasz "Eścik" Skwarczyński będzie występował w lidze niemieckiej. Polski midlaner został zaprezentowany jako nowy zawodnik GamerLegion.

Ostatni rok, mimo braku zmian po udanym sezonie 2020, dla GamerLegion nie był najlepszy. Zespół nie był nawet blisko powtórzenia świetnego wyniku z lata 2020 roku, kiedy to zajął drugie miejsce na European Masters. GL nie awansowało na żadną z dwóch odsłon tego prestiżowego turnieju, a w lidze plasowali się w środku stawki. Zadecydowano więc o przebudowie składu, a dwóch zawodników – „Rabble” i „Nite” – powędrowali do polskiej Ultraligi w której reprezentować będą barwy AGO Rogue.

Zobacz również: Misfits Polakami stoi. „Bezum” trenerem strategicznym akademii

W zespole pozostał jedynie Benjamin Ruberg Larsen znany jako „Visdom”. Na dolnej alei zagra on z Ronanem „jinjo” Swinglerem. W lesie występować będzie Daniel „D4nka” Golzmann, a na topie zobaczymy Toniego „Sacre” Sabalicia. Najistotniejszy jest jednak transfer midlanera, którym został Tomasz „Eścik” Skwarczyński. Ostatnie pół roku spędził on w Illuminar Gaming, jednak wysoka forma pozwoliła mu na przenosiny za zachodnią granicę.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem