To już pewne – ENCE zagra na PGL Major Stockholm!

Polacy pojawią się na PGL Major Stockholm! ENCE z Pawłem "dycha" Dychą i Olkiem "hadesem" Miskiewiczem w składzie wygrało z G2 Esports i zagwarantowało sobie udział w najważniejszej imprezie roku.

IEM Fall to ostatnia szansa na zdobycie jakże istotnych punktów Regional Major Ranking. O wyjazd na turniej w Sztokholmie rywalizował między innymi Mateusz „mantuu” Wilczewski z OG czy Paweł „dycha” Dycha i Olek „hades” Miskiewicz z ENCE. Szanse na występ na największej ze scen w świecie CS:GO stracił już „mantuu”, jednak w walce wciąż pozostawał duet z ENCE.

Zobacz również: x-kom AGO zwycięzcą Pucharu Narodowej Drużyny Esportu!

Na drodze zespołu „hadesa” i „dychy” w ćwierćfinale IEM Fall stało G2 Esports, które było zdecydowanym faworytem. Mecz rozpoczął się w późnych godzinach wieczornych w piątek i trwał prawie do godziny 2 w nocy. Finalnie ze zwycięstwa cieszyło się jednak ENCE, które po dwóch dogrywkach na decydującym Dust2. Tym samym podopieczni Eetu ‚sAw’ Sahy na pewno pojawią się na PGL Major Stockholm 2021 i powalczą o nagrody z puli wynoszącej 2 miliony dolarów.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem