To już oficjalne. Mecz Anonymo – NiP zostanie powtórzony!

Wydarzenia niedzielnego wieczoru na długo pozostaną w pamięci fanów esportu. Ninajs in Pyjamas oraz Flashpoint dopięli swego i mecz pomiędzy NiP a Anonymo zostanie powtórzony.

Burza wokół spotkania Anonymo – Ninjas in Pyjamas trwa. W piątek Polacy okazali się być lepsi od Szwedów w pierwszej rundzie Flashpoint, jednak przeciwnicy naszych rodaków zmagali się z problemami natury technicznej. Mimo to spotkanie trwało i skończyło się wynikiem 2:1 na korzyść Anonymo. W niedzielę głos w sprawie zabrała polska organizacja, która poinformowała, że organizatorzy oraz NiP zmuszają ich do powtórzenia spotkania.

Zobacz również: Kontrowersje we Flashpoincie. Mecz Anonymo – NiP może zostać powtórzony!

Głos drużyny Mateusza „sówka” Kowalczyka najwidoczniej nie zmienił decyzji organizatorów. W oświadczeniu Flashpointa możemy przeczytać, że mecz nie odbędzie się w niedzielę, jednak „nieoficjalny rewanż” na pewno będzie miał miejsce. Ekipa Janusza „snaxa” Pogorzelskiego dostała wolny wybór w kwestii formatu meczu. Cała sprawa wydaje się być bardzo dziwna i jej dalsze losy poznamy na początku tygodnia.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem