Tielemans o przyszłości: „Nie mówię, że podpiszę nowy kontrakt, ale…”

Koniec umowy pomiędzy Yourim Tielemansem a Leicester City wielkimi krokami zierza ku końcowi. Głos w sprawie nowego kontraktu zabrał ostatnio sam zainteresowany.

Kontrakt Youriego Tielemansa z ekipą Leicester City wygaśnie już za niecałe dwa lata, więc to idealny czas na dywagacje na temat nowej umowy. „Lisy” nie ukrywają, że bardzo chciałyby przedłużyć współpracę ze swoim pomocnikiem, jednak do teraz Belg nie złożył kolejnego podpisu. Klub miał już nawet złożyć oficjalną propozycję kontraktu, jednak sam zawodnik nie podjął jeszcze decyzji na temat swojej przyszłości. Ostatnio nawet zabrał głos w tej sprawie.

Jestem otwarty na wszystkie propozycje. Okno dopiero co się zamknęło, więc staram się zostawić sobie jak najwięcej możliwości. Od kiedy jestem w klubie, staram się zostawiać dla niego całe serce. Rozmowy z Leicester trwają. Nie mówię, że podpiszę nowy kontrakt, ale nie mówię też, że go nie podpiszę – powiedział Tielemans.

Zobacz również: Dwóch angielskich gigantów zainteresowanych Jude Bellinghamem

Niewykluczone więc, że reprezentant Belgii zmieni klub. Wśród zainteresowanych wymienia się między innymi Liverpool, Real Madryt, Manchester United oraz FC Barcelonę. Aktualnie transfermarkt.de wycenia 24-latka na 55 milionów euro.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem