Thiago Cionek może znów zagrać w Polsce!

To jeden z tych piłkarzy, którzy rzeczywiście pasowaliby do tytułowej tezy głośnego serialu o kadrze pt. "Niekochani". 21-krotny reprezentant Polski, Thiago Cionek nie ma klubu i znów chciałby grać w Polsce. Może wylądować... w Lechu Poznań.

Thiago Cionek po raz ostatni wystąpił w reprezentacji Polski w listopadzie 2018 roku w meczu z Portugalią w Lidze Narodów. Od Jerzego Brzęczka wciąż otrzymywał powołania, ale już bez realnej szansy na granie. Kamil Glik, Jan Bednarek czy Sebastian Walukiewicz mają dziś zdecydowanie wyższe notowania od niego. Zwłaszcza, że Brazylijczyk z polskim paszportem od kilku tygodni pozostaje bez klubu i… nie wyklucza powrotu do Ekstraklasy. Nieoficjalnie, sondował opcję powrotu do Jagiellonii Białystok, jednak w jego byłym klubie nie wyrazili zainteresowania zakontraktowaniem kolejnego obrońcy.

Jak twierdzi serwis transfery.info, Thiago Cionek znalazł się na radarze Lecha Poznań, który last-minute mocno zbroi się przed Ligą Europy!

W Poznaniu próbują wykorzystać nadarzające się okazje i choć sezon trwa w najlepsze, kontraktują nowych graczy. W ciągu kilkudziesięciu godzin dopięli roczne wypożyczenia trójki piłkarzy. Lewego obrońcy Leganes, Vasyla Kravetsa oraz grających w ataku: Niki Kaczarawy z Anorthosisu Famagusta Larnaka oraz Mohamada Awada z Maccabi Hajfa.

34-letni Thiago Cionek nie jest dziś w żadnej mierze transferem przyszłościowym, ale jako wolny zawodnik, nieco przyparty do muru brakiem klubu w tej fazie sezonu, może stanowić okazję. Po raz ostatni na ekstraklasowych boiskach grał w sezonie 2012/2013. Do dziś na ma swoim koncie 91 ligowych występów w Jagiellonii Białystok.

Izraelczyk Mohamad Awad zaga w Lechu!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem