Tenis: Życiowa forma Magdy Linette!

W ostatnim czasie nie można napisać za wiele dobrego na temat formy Agnieszki Radwańskiej. W związku z tym, polskie media zaczęły większą uwagę poświęcać osobie Magdy Linette.  Polka we Francji osiągnęła największy sukces w dotychczasowej karierze i dotarła do trzeciej rundy na kortach Rolanda Garrosa. I tak naprawdę niewiele brakowało, aby nasza reprezentantka awansowała jeszcze

W ostatnim czasie nie można napisać za wiele dobrego na temat formy Agnieszki Radwańskiej. W związku z tym, polskie media zaczęły większą uwagę poświęcać osobie Magdy Linette.  Polka we Francji osiągnęła największy sukces w dotychczasowej karierze i dotarła do trzeciej rundy na kortach Rolanda Garrosa.

I tak naprawdę niewiele brakowało, aby nasza reprezentantka awansowała jeszcze wyżej w drabince French Open. Niestety, Ukrainka Elina Switolina była odrobinę lepsza w dwóch setach – 6:4 i 7:5. To nie zmienia faktu, że Linette pokazała się z bardzo dobrej strony i dzięki temu zarobiła całkiem niezłą sumę pieniędzy.

Na pewno to jest sporo pieniędzy (128 tysięcy euro – przyp. red.). Dzięki nim być może uda mi się zabrać na turnieje na trawie swojego fizjoterapeutę albo kogoś, kto będzie mógł pomóc mi w regeneracji między meczami. Nie oszukujmy się, wiek już robi swoje i po cięższych meczach moje ciało zaczyna wymagać większej opieki.

To daje jednak pewien komfort. To jest szczególnie ważne, gdy się jedzie na kilka tygodni do Stanów Zjednoczonych czy Azji, tam podróżuje z miejsca na miejsce. Jego pomoc byłaby po prostu bezcenna, ale wiadomo, że to są koszty” – powiedziała zawodniczka redakcji portalu interia.pl.

Cieszy nas to, że Polka myśli o ciągłym rozwoju. Dzięki najlepszemu występowi w karierze Linette zanotuje sporty awans w rankingu WTA. Ważne jest to, żeby pójść za ciosem i osiągać kolejne dobre rezultaty.

Mamy nadzieję, że nasza zawodniczka uwierzy bardziej w siebie, a to sprawi, że na kortach całego świata będzie prezentować z turnieju na turniej coraz lepiej. Fajnie byłoby mieć dwie zawodniczki, które stać na odegranie istotnej roli w wielu zawodach.

Trzymamy kciuki za dalszy rozwój Magdy Linette!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem