Lv bet zakłady bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez ministra finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Tenis: „Kosmiczny” Nadal potwierdził wielką klasę!

W wielkim świecie sportu jest zaledwie kilkanaście ikon, bo tak możemy określić najwybitniejszych przedstawicieli poszczególnych dyscyplin. To właśnie tacy ludzie są wzorami do naśladowania dla młodszego pokolenia, potrafią łączyć całe społeczeństwa w kibicowaniu i dawać dobry przykład. Jednym z takich sportowców jest Rafael Nadal. Hiszpan został w niedzielę pierwszą osobą w Erze Open z dziesięcioma

W wielkim świecie sportu jest zaledwie kilkanaście ikon, bo tak możemy określić najwybitniejszych przedstawicieli poszczególnych dyscyplin. To właśnie tacy ludzie są wzorami do naśladowania dla młodszego pokolenia, potrafią łączyć całe społeczeństwa w kibicowaniu i dawać dobry przykład. Jednym z takich sportowców jest Rafael Nadal.

Hiszpan został w niedzielę pierwszą osobą w Erze Open z dziesięcioma tytułami w którymkolwiek z turniejów wielkoszlemowych. Nadal pokonał w trzech setach Stana Wawrinkę. Potwierdził tym samym to, że jest najlepszym tenisistą świata na ziemnej nawierzchni.

To niesamowite zwycięstwo. Ten 10. triumf jest bardzo wyjątkowy. Bardzo dziękuję. Jestem rozemocjonowany. Nie sposób opisać moje emocje. Daję z siebie wszystko w każdej imprezie, ale nerwy i adrenalina, które czuję podczas gry na tym korcie, jest nie do porównania z czymkolwiek innym. Trudno mi w ogóle mówić, a jedyna rzecz, która przychodzi mi do głowy to +dziękuję+.

Dziękuję wszystkim osobom związanym z tym turniejem za wszystko. Zawsze będziecie w moim sercu. Podziękowania należą się mojemu stryjowi. Był przy mnie odkąd skończyłem trzy lata. Pracowaliśmy bardzo dużo i bez niego nie miałbym teraz tych 10 pucharów. Stan, ostatnie kilka lat było niesamowitych w twoim wykonaniu. Przepraszam za dziś, ale masz za sobą niesamowite dwa tygodnie” – to wypowiedź Hiszpana po historycznym triumfie we Francji, cytowana w serwisie polsatsport.pl.

Po wczorajszej wygranej Rafael Nadal zebrał ogromną ilość gratulacji. Osób, które cieszyły się z jego zwycięstwa nie sposób zliczyć. Byli to „zwykli” kibice, celebryci, sportowcy, a nawet politycy.

Zawsze podziwialiśmy zawodników, którzy potrafili nie tylko wejść na szczyt, ale również się na nim utrzymać. Hiszpan pokazał, jak to robić z klasą. Oby, jak najwięcej takich sportowców. Kłaniamy się nisko!