Tenis: Kolejna wpadka w karierze Radwańskiej

Mamy czasami problem z tym, jak jednoznacznie oceniać Agnieszkę Radwańską. Z jednej strony, jest to jedna z najlepszych tenisistek na świecie i dzięki niej sporo osób w naszym kraju interesuje się tą dyscypliną sportu. Z drugiej strony, Polka często zawodzi i przegrywa mecze z rywalkami, z którymi nie powinna. Lista jej wpadek właśnie powiększyła się

Mamy czasami problem z tym, jak jednoznacznie oceniać Agnieszkę Radwańską. Z jednej strony, jest to jedna z najlepszych tenisistek na świecie i dzięki niej sporo osób w naszym kraju interesuje się tą dyscypliną sportu. Z drugiej strony, Polka często zawodzi i przegrywa mecze z rywalkami, z którymi nie powinna. Lista jej wpadek właśnie powiększyła się o kolejną.

Najlepsi bukmacherzy

1
 • Duża ilość bonusów
 • Aplikacja mobilna
 • Nowoczesny wygląd serwisu
 • Stale rozwijana oferta na sporty motorowe
2
 • Szeroka oferta na bonusy
 • Funkcja Cash-Out
 • Wysokie kursy na tle konkurencji
 • Zbyt spokojny design
3
 • Nawet 600 PLN w bonusie powitalnym
 • Skromna i elegancka szata graficzna
 • Prosty, czytelny interfejs użytkownika
 • Mała oferta zakładów
 • Kursy nie zawsze są zadowalające

Kiedy wczoraj zapowiadaliśmy rywalizację Krakowianki z 17 – letnią Amerykanką Catherine Bellis trudno było przypuszczać, że sklasyfikowana w czołówce światowych rankingów Radwańska przegra mecz w III rundzie turnieju WTA Premier 5 w Dubaju.

Polka tak tłumaczyła się po wczorajszej porażce: „Miałam problemy z kontrolą piłki, kątowymi zagraniami, do tego serwis w ogóle nie działał. W tak wyrównanych pojedynkach te elementy są niezbędne, by wygrać. Kiedy ich nie masz i męczysz się z nimi od samego początku, jesteś w opałach.

Grają ludzie, a nie rankingi. Do tego, aby rozegrać turniej swojego życia nie potrzebujesz numerka przed nazwiskiem. Sama nie zwracam uwagi na to, kto jest rozstawiony, a kto nie. We współczesnym tenisie nie ma już łatwych lub otwartych drabinek. Mogą tak wyglądać z zewnątrz, ale na korcie nic nie przychodzi za darmo.”

Catherine Bellis pokonała Agnieszkę Radwańską 6:4, 2:6, 6:4. Tym samym pierwszy raz w karierze wygrała z tenisistką notowaną w czołowej „10” rankingu WTA. W ćwierćfinale sensacyjna triumfatorka wczorajszego meczu zmierzy się z Karoliną Woźniacką.

Tak nastoletnia Amerykanka ocenia swój wczorajszy występ: „To najpiękniejszy dzień mojego życia i najpiękniejsze uczucie, jakie mnie spotkało. Jestem bardzo zadowolona z tego wyniku. Ciężko na niego pracowałam i to się opłaciło. Zawodową tenisistką jestem od niedawna. W tej chwili gram swój najlepszy tenis. Wiem, że nie zawsze wszystko będzie układać się po mojej myśli, ale jak na razie szczęście mi sprzyja.”

Mamy nadzieję, że Radwańska niedługo wyczerpie limit swoich wpadek. Być może powinna pomyśleć o treningu mentalnym, bowiem trudno znaleźć inne przyczyny tak dużej liczby porażek z wyraźnie słabszymi rywalkami, jak brak odpowiedniej koncentracji. Trzeba wprowadzać zmiany, póki jeszcze nie jest za późno.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem