Tego nikt się nie spodziewał! „dev1ce” opuszcza Astralis i dołącza do NiP!

Z samego rana spadła na nas istna bomba transferowa. Ninjas in Pyjamas i Astralis poinformowały, że doszły do porozumienia w sprawie transferu Nicolaia "dev1ce" Reedtza.

Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że pewna era w Counter Strike’u dobiegła ku końcowi. Od 2016 roku „dev1ce” był związany z Astralis i przez prawie 5 lat dominował profesjonalną scenę CS:GO. Wiele tygodni spędzonych na 1. lokacie w rankingu HLTV, ogrom wygranych turniejów i statuetek MVP. To wszystko dobiega dziś ku końcowi.

Zobacz również: Anonymo z awansem do zamkniętych kwalifikacji Flashpoint 3!

Duńczyk rozpoczyna nowy etap w swojej karierze. Jego nowym zespołem została równie legendarna organizacja – Ninjas in Pyjamas. W zespole „dev1ce” zajmie miejsce Tima „⁠nawwka⁠” Jonassona. Od dłuższego czasu Reedtz mieszka w Szwecji oraz biegle porozumiewa się w języku szwedzkim, co tylko ułatwia działania w organizacji pokroju NiP.

Nie wiemy jeszcze kto zastąpi „dev1ce’a” w barwach Astralis. Kilka dni temu „s1mple” powiedział, że jest po kilku treningach z nowym Astralis. Ukraiński zawodnik dodał, że skład duńskiej formacji zadziwi praktycznie wszystkich. Jak na razie jego słowa zaczynają się sprawdzać.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem