Team Liquid prezentuje nowych zawodników

Kolejne transfery na scenie League of Legends. Tym razem potwierdzone zostały transfery Team Liquid, które podpisało kontrakt z Alpharim i Santorinem.

O obu transferach mówiło się już od jakiegoś czasu. Alphari był łączony z zespołem już przed rozpoczęciem okna transferowego, a informację o Santorinie podał Jacob Wolf.

Dołączenie tej dwójki do zespołu uzupełnia skład TL na przyszły sezon, który prezentuje się następująco:

  • Barney „Alphari” Morris
  • Lucas „Santorin” Larsen
  • Nicolaj „Jensen” Jensen
  • Edward „Tactical” Ra
  • Jo „CoreJJ” Yong-in

Alphari w zeszłym sezonie występował w barwach Origen, które w ostatnim czasie zmieniło się w Astralis. W LEC Brytyjczyk występował od 2016 roku i w tym czasie reprezentował Misfits oraz właśnie Origen. W swojej karierze raz pojechał na Worlds, podczas których zajął miejsce 5-8.

Santorin nie przenosi się daleko, w ostatnim czasie reprezentował barwy FlyQuest, z którym pojechał na tegoroczne Mistrzostwa Świata. W zielono-żółtych barwach występuje od maja 2018, a wcześniej przez 3 miesiące grał w H2K.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem