Team Finest kompletuje skład. „anarkez” drugim elementem układanki

We wtorek poznaliśmy kolejnego zawodnika dywizji CS:GO w Team Finest. Do Kristjana "⁠fejtZa⁠" Allsaara dołączył bowiem Guy "⁠anarkez⁠" Trachtman.

Na początku lipca Team Finest zakończyło etap współpracy z drużyną CS:GO w której skład wchodził między innymi „Rock1nG”, „Radifaction” i „rilax”. Izraelska organizacja nie zamknęła jednak dywizji Counter Strike’a i zapowiedziała przebudowę zespołu. W poniedziałek zaprezentowano pierwszego zawodnika, którym został Kristjan „⁠fejtZ⁠” Allsaar. We wtorkowy poranek poznaliśmy jednak kolejną część układanki.

Zobacz również: Zmiany w TOP 10 po poniedziałkowej aktualizacji rankingu HLTV

Finest sięgnęło po zawodnika z Izreala – Guya „⁠anarkez⁠a” Trachtmana. W marcu tego roku 21-latek wspierał TF jako stand-in, jednak nie otrzymał propozycji podpisania kontraktu. Wcześniej swoich sił próbował na testach w HellRaisers, jednak tam również nie zagościł na dłużej.

W Team Finest pozostają więc jeszcze trzy wakaty. Istnieje spora szansa, że kolejnych zawodników poznamy jeszcze w tym tygodniu. Bardzo możliwe, że izraelska organizacja sięgnie po Piotra „⁠morelza⁠” Taterkę i Tomasza „⁠phr⁠” Wójcika.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem