Tarik „tarik” Celik w końcu odchodzi z Evil Geniuses

Po kilku miesiącach spędzonych na ławce rezerwowych Tarik "tarik" Celik w końcu jest wolnym zawodnikiem. 25-latek zakończył trwającą dwa lata współpracę z Evil Geniuses.

Ostatnie miesiące kariery Tarika „tarika” Celika musiały być dla niego bardzo trudne. W kwietniu tego roku Evil Geniuses postanowiło przenieść go na ławkę rezerwowych, a przez to, że Amerykanin wciąż był związany kontraktem, nie mógł szukać nowej drużyny na własną rękę. Wygląda jednak na to, że okres „bezrobocia” w końcu dobiegnie ku końcowi.

Zobacz również: MOUZ NXT Polakami stoi! „mhL” nowym snajperem akademii mousesports

Wczoraj zakończyła się bowiem umowa, która łączyła „tarika” z organizacją. Od teraz jest on wolnym agentem i sam może wybrać zespół, który będzie chciał zasilić. Spekulowało się, że 25-latek będzie rozważał zmianę tytułu na VALORANT, gdyż podczas przesiadywania na rezerwie EG często streamował rozgrywki właśnie z produkcji od Riot Games. Na ten moment przyszłość zawodnika nie jest znana, jednak powinna się ona wyjaśnić w najbliższych tygodniach.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem