Tąpnięcie w Heroic! W zespole doszło do dwóch zmian

To był burzliwy dzień w obozie Heroic. Duńska formacja ogłosiła odejście dwóch zawodników, a godzinę po tym - pozyskanie dwóch nowych twarzy.

W pierwszej kolejności Heroic pożegnało dwóch zawodników – Johannesa „b0RUPa” Borupa oraz Nikolaja „niko” Kristensena. Roszady kadrowe mogą z jednej strony mogą szokować, z drugiej jednak są zrozumiałe. Zeszły rok był dla duńskiej organizacji przełomowy, gdyż dotarli oni do ścisłej czołówki rankingu HLTV wygrywając przy tym kilka turniejów. Na ich konto wpadły zwycięstwa w takich rozgrywkach jak ESL One Cologne czy DreamHack Open Fall. Początek roku nie był jednak udany i to on prawdopodobnie zaważył o ostatecznej decyzji o zmianach.

Zobacz również: Nadchodzą zmiany w OG? „mantuu” może mieć nowego kolegę!

Po godzinie od ogłoszenia opuszczenia zespołu przez „boRUPa” i „niko” pojawił się kolejny komunikat. Tym razem miał on na celu prezentację dwóch nowych nabytków. Do organizacji dołączył Rasmus „sjuush” Beck oraz Ismail „refrezh” Ali. Obaj zawodnicy wcześniej reprezentowali barwy MAD Lions.

Na ten moment Heroic zajmuje 8. miejsce w rankingu HLTV. Zmagania odświeżonego składu będziemy mogli obejrzeć już niebawem – za 10 dni rusza bowiem 13. sezon ESL Pro League.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem