Taki skład Barcelony chciałby skompletować Laporta. Kilku nowych!

02.04.2021
W Barcelonie latem dojdzie do kilku zmian. Do jakiego składu dążyć będzie w najbliższym okienku transferowym nowy-stary prezydent klubu z Camp Nou, Joan Laporta?

Ojciec Erlinga Haalanda, a także jego agent Mino Raiola zostali sfotografowani na lotnisku w Barcelonie, skąd odebrał ich jeden ze współpracowników prezydenta katalońskiego klubu, Joana Laporty. To początek podróży środowiska napastnika Borussii Dortmund po największych klubach Europy, ale też pokazujący, że klub z Camp Nou byłby zainteresowany usługami norweskiego snajpera. To niejedyny cel na lato dla Blaugrany, choć oczywiście będzie musiała ona mierzyć siły (finansowe) na zamiary.

Do jakiego ustawienia dążyć ma Laporta podczas pierwszego od lat okienka transferowego?

Grafika @esgolazo pokazuje hipotetyczne podstawowe ustawienie Barcelony wraz z ławką rezerwowych. Widzimy kilka nowych nazwisk – oprócz Haalanda jest m.in. David Alaba, który akurat nie kosztowałby ani 150 milionów euro jakie oczekuje za norweskiego napastnika Borussia Dortmund, ani nawet 1 euro. Austriak latem będzie miał kontrakt na ręku, co oczywiście nie wyklucza innych kosztów: premii za podpis, sowitej pensji… W Barcelonie przewiduje się także podobne ruchy z Depayem i Aguero. Tu także nie będzie trzeba dogadywać się z ich obecnymi klubami – Holender i Argentyńczyk będą mogli trafić na Camp Nou bez kwoty odstępnego.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem