Tak wyglądała szatnia Włochów po finale Euro!

Wszędzie butelki wina, piwa, szampana. Skarpetki, bokserki, klapki, ręczniki pozostawione na podłodze. Sceny zbliżone do pola bitwy - tak wygląd włoskiej szatni po wygranym finale Euro 2020 opisuje The Sun. Na dowód ma zdjęcia.

Impreza we włoskiej ekipie zaczęła się tuż po końcowym gwizdku, nikt nie zważał na to, jaki chaos po sobie pozostawia. Liczył się tylko osiągnięty sukces. Co ciekawe, jak zauważa The Sun, w miejscu, w którym na mecz przebierali się reprezentanci Anglii, sytuacja wyglądała zgoła inaczej. Była idealnie posprzątana, a na środku leżał tylko stosik pudełek po pizzy.

„Tego można się było spodziewać po drużynie kierowanej przez szanowanego Garetha Southgate’a, który jest w kolejce do tytułu szlacheckiego” – kontynuuje brytyjski tabloid.

Finalnie, marne to pocieszenie dla Anglików, którzy sprzątali, podczas gdy ich boiskowi rywale świętowali triumf w mistrzowskiej imprezie, mogąc popuścić wodze fantazji. Inna sprawa, że Anglicy przy okazji finału na Wembley – tu już mowa stricte o kibicach – wcale nie wykazali się pierwszorzędną kulturą, bijąc ludzi i szturmując bramy stadionu.

Foto: The Sun / Bild

Siła spokoju! Tak wyglądała odprawa Włochów przed finałem z Anglią

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem