Tak wygląda Fernando Torres po zakończeniu kariery. Co za metamorfoza!

Wielu piłkarzy po zawieszeniu butów na kołku decyduje się na odpoczynek po latach wyczerpujących treningów, meczów, obozów przygotowawczych... Jednym z nich nie jest jednak Fernando Torres, który zieloną murawę piłkarską zamienił na siłownię. I to widać!

Były piłkarz Atletico Madryt, Liverpoolu, Chelsea czy Milanu trafił ostatnio do Bayernu Monachium zamiast kończyć karierę? Taki wniosek można byłoby wysnuć po zdjęciu byłego reprezentanta Hiszpanii, które obiegło internet. W klubie Roberta Lewandowskiego nie tylko Polak czy Leon Goretzka, ale nawet Philippe Coutinho nabierali odpowiednią masę mięśniową. Torres wygląda, jakby pracował na siłowni razem z nimi, a po wszystkim zostawał sam na sam z ciężarami na jeszcze jeden trening.

Fernando Torres zaczynał jako chudy chłopak z Madrytu, w Premier League nabierał siły i masy, a po karierze wygląda na jeszcze potężniejszego!

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem