Tak w Rennes świętowali wygraną z PSG! Śpiewy, piwo… i 0 celnych strzałów Messiego, Neymara i Mbappe

Paris Saint Germain zanotowało sensacyjną porażkę w lidze przeciwko Rennes. Były klub Kamila Grosickiego zdołał całkowicie zneutralizować ofensywę dream teamu z Paryża. Dość powiedzieć, że tercet Messi, Neymar, Mbappe nie oddał tego dnia ani jednego celnego strzału.

W stolicy Bretanii kibice świętowali niewątpliwy sukces swoich piłkarzy, którzy po 9 meczach ligowych zajmują dopiero 11 miejsce w tabeli Ligue 1, a na co dzień krajową rywalizację muszą łączyć z występami w fazie grupowej Ligi Konferencji UEFA. Rennes postawiło się PSG, które wyszło w bardzo mocnym zestawieniu personalnym – w ofensywie nie brakowało żadnego z gwiazdorów lidera tabeli. Mimo to, mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:0. Po ostatnim gwizdku do fetujących wygraną kibiców wyszli Benjamin Bourigeaud oraz Flavien Tait.

Z zasłużonym piwem w ręku, piłkarze Rennes podziękowali za doping i wsparcie.

Paryż kilkadziesiąt godzin po pokonaniu Manchesteru City w Lidze Mistrzów, zaliczył wstydliwą wpadkę w rozgrywkach krajowych. Być może miną jeszcze tygodnie, zanim między tercetem Neymar – Messi – Mbappe wytworzy się magia i chemia, jakiej oczekują kibice. Nawet jeśli na papierze wygląda na potencjalnie najlepszy atak w historii futbolu, na razie nie zanosi się, aby nim był.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem