Tak może wyglądać Newcastle na wiosnę. Trippier już jest, co dalej?

Po przejęciu klubu przez bogatych właścicieli, o Newcastle mówi się w perspektywie wzmocnień bardzo wiele. Transfermarkt zebrał najważniejsze plotki transferowe, które mają szanse ziścić się w zimowym okienku.

Newcastle United po 19. kolejkach zajmuje dopiero przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, gromadząc przy tym zaledwie 11 punktów. To oczywiście w tym momencie oznacza spadek z Premier League, do czego saudyjscy właściciele woleliby nie dopuścić. Stąd transferowa ofensywa, na którą pieniądze rzecz jasna są. Pierwszy transfer już został dokonany: z Atletico Madryt na Wyspy wrócił obrońca reprezentacji Anglii, Kieran Trippier. Jakie ruchy będą następne w nowej erze klubu z St. James’ Park? Głośno mówi się o Aubameyangu, który jest na wylocie z Arsenalu, Dembele mającego problemy różnego rodzaju w Barcelonie, czy też nie grających pierwszoplanowych ról w PSG i Juventusie, Wijnaldumie i Ramseyu, którzy w lidze angielskiej występowali w przeszłości z dużym powodzeniem.

Tak może wiosną wyglądać skład Newcastle:

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem