Tak Marcin Bułka ratował zespół w meczu z Rayo Vallecano!

Marcin Bułka, po dwóch miesiącach oczekiwania, wreszcie odkleił się od ławki rezerwowych i zagrał pierwszy mecz na zero podczas wypożyczenia do Segunda Division. Po meczu Cartageny z Rayo Vallecano wybrano go piłkarzem meczu!

Cartagena, jako beniaminek drugiej ligi hiszpańskiej, z całą pewnością nie jest faworytem takich spotkań jak z Rayo Vallecano, które do niedawno występowało jeszcze na poziomie La Liga. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem – i spory w tym udział polskiego bramkarza. Drużyna z przedmieść Madrytu mocno cisnęła Cartagenę. Marcin Bułka kilka razy miał sporo szczęścia, bowiem piłka mijała a to słupek, a to poprzeczkę jego bramki. Jego wkład również został jednak doceniony – wybrano go kluczowym zawodnikiem spotkania.

Na szczególną uwagę zasługuje interwencja Bułki z pierwszej połowy, kiedy w świetnym stylu wygrał sytuację „sam na sam”.

Polak wypożyczony z Paris Saint Germain wyszedł wysoko za linię bramkową, dobrze skrócił kąt i nie dał pola manewru rywalowi. Hiszpański pomocnik Isi, strzelec czterech goli w tym sezonie ligowym, tym razem trafił wprost w jego nogi.

To już drugi kolejny występ Marcina Bułki w barwach Cartageny, po tym jak szkoleniowiec zespołu odstawił od składu będącego wcześniej pewniakiem Marca Martineza. Jest zatem szansa, że wypożyczenie nie pójdzie na marne, a Bułka zbierze jeszcze sporo doświadczeń w spotkaniach, które pozostały do rozegrania. Kibice mocno go chwalą.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem