Tak mają wyglądać stroje reprezentacji Polski na Euro. Wyciekł wzór!

Do piłkarskich mistrzostw Europy coraz mniej czasu. W jakich strojach zagra na nich drużyna Jerzego Brzęczka? Na jednej ze stron wyciekł wzór strojów, w jakich prawdopodobnie wyjdą na spotkania Euro 2020 biało-czerwoni!

Informacje opublikowane przez footyheadlines.com niejednokrotnie sprawdzały się w kontekście strojów, jakie na wielkich turniejach przywdziewać mają drużyny piłkarskie. Portal poprawnie wytypował ostatnio choćby wzór specjalnej koszulki na 100-lecie Polskiego Związku Piłki Nożnej, które składały się na przodzie z dwóch pionowych, biało-czerwonych pasów.

Dziś portal opublikował dwa wzory strojów, w jakich zagrać na Euro 2020 ma polska reprezentacja.

Domowy strój dzięki orzełkowi umiejscowionemu na środku, a nie po lewej stronie koszulki przypomina nieco ten, w którym selekcjoner Jerzy Brzęczek zdobywał wicemistrzostwo olimpijskie na igrzyskach w Barcelonie. Wyjazdowe, czerwone trykoty natomiast mocniej odpowiadają ostatnim modelom koszulek biało-czerwonych od Nike.

Oficjalne potwierdzenie wyglądu strojów na mistrzostwa Europy 2020 nastąpi jeszcze w tym miesiącu.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem