Tak gwiazda Leicester przejechała się kilka lat temu po Garethcie Bale’u. „Szympansie…”

James Maddison zachwyca w Premier League, ale raczej nigdy nie trafi do Tottenhamu Hotspur. Mało prawdopodobne, by został też najlepszym przyjacielem Garetha Bale'a. Twitty sprzed kilku lat, wykopane przez internautów, mogą szokować!

Media społecznościowe zbliżają wielkie gwiazdy do kibiców i mogą przynosić wymierne korzyści, ale bywają też bronią obosieczną. Zwłaszcza, jeśli chodzi o wpisy sprzed lat, w wieku nastoletnim, które po latach nie starzeją się najlepiej. Krzysztof Piątek życzący na Facebooku wesołych świąt „wszystkim 5 gwiazdkowym skur**lą oraz pięknym szczerym panią” albo wyznający, że „sam nie pali, ale jest za tym, żeby było legalne – skoro psy w pracy ciągną amfę” ma swojego angielskiego odpowiednika. Jeden z najlepszych piłkarzy Leicester City, James Maddison, kilka lat temu popełnił dość anty-Tottenhamowe wpisy…

„Nienawidzę Garetha Bale’a, uspokój się małpo, Wilshere jest dziesięć razy lepszy od ciebie szympansie”, napisała gwiazda Leicester w 2012 roku.

micky on Twitter: "This is what James maddison wrote a few years ago about  spurs. An Gareth bale should we try an sign him I think not ??? #COYS  #THFC… https://t.co/18Ysx1eOXf"

Wiemy, że 24-letni reprezentant Anglii był wówczas 15-letnim smarkaczem, ale gdyby mógł cofnąć czas i nigdy takich rzeczy nie pisać – pewnie by z takiego przywileju skorzystał. Podobnie jak przymierzany przez polskich kibiców do Barcelony Piotr Zieliński, który oprócz „1 z polaka” i „ciężarów” związanych z ocenami w szkole, narzekał też na Real Madryt w El Clasico pisząc, że „trzeba wykorzystywać takie sety z psami”. Być może to błahostka, ale internetowe szarże przyczyniły się już do zerwania kontraktu w nowym klubie. I to siedem godzin po jego podpisaniu. Mowa oczywiście o umowie Sergiego Guardioli z Barceloną, rozwiązanej z powodu obraźliwych wpisów na Twitterze z przeszłości.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem