Tajne spotkanie polskiej reprezentacji

17.06.2021
Według Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki w środowy wieczór doszło do nadzwyczajnego spotkania polskich reprezentantów w celu wyładowania wszystkich złych emocji, które nagromadziły się po fatalnym spotkaniu ze Słowacją.

Wszyscy widzieliśmy jak wyglądała reprezentacja Polski w St. Petersburgu. Po prostu fatalnie. Piłkarze też muszą to czuć, że zawalili sprawę, dlatego według Tomasza Włodarczyka w środowy wieczór rozmawiali kilka godzin bez obecności sztabu. Na celu ma to przede wszystkim poprawienia atmosfery w grupie, a ta nie może być najlepsza po tak bezbarwnym meczu. Bardzo dobrze, że piłkarze sami podjęli taką decyzję, że należy raz na zawsze zamknąć temat poniedziałkowej wpadki i powalczyć jeszcze na EURO. Choć o to będzie ciężko.

Niestety, ale słowa Wojciecha Szczęsnego, że takiej atmosfery na zgrupowania reprezentacji jeszcze nie było, nie przełożyły się na boisko.

Nawet ta wspaniała atmosfera według bramkarza Juventusu nie przetrwała próby w St. Petersburgu. Pretensje po straconych bramkach najlepiej obrazowały to, że nastąpił lekki rozpad w drużynie. Przed Polską zadanie trudne, lecz nie niemożliwe. Przede wszystkim w sobotę trzeba przedłużyć szansę na awans z grupy. Już remis z Hiszpanią powinniśmy oceniać jako zwycięstwo.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem