Szybko poszło – „zeek” zaprezentowany jako nowy zawodnik Acend

Nie minęły nawet 24 godziny od ogłoszenia odejścia Aleksandra "zeeka" Zygmunta z G2, a Polak już znalazł nowy zespół. 19-latek został zaprezentowany jako nowy gracz Acend.

Dziś zakończył się polski epizod w dywizji VALORANT w G2. Organizacja poinformowała, że z zespołem żegna się Patryk „paTiTek” Fabrowski oraz Aleksander „zeek” Zygmunt. Dosłownie po kilku godzinach dowiedzieliśmy się, że Zygmunt znalazł już nowy dom.

Zobacz również: VALORANT: „paTiTek” i „zeek” opuszczają szeregi G2!

19-latek trafił do Acend, czyli VCT Europe Stage 1 Masters. Nie będzie on jednak jedynym Polakiem w tych barwach. Największe sukcesy Acend świętowało razem z Patrykiem „starxo” Kopczyńskim, który trafił do organizacji w marcu. Panowie mieli już okazję, aby wspólnie grać – obaj byli zawodnikami THOSE GUYS, czyli polskiej drużyny miksowej. „zeek” w Acend zastąpi Jose Luisa „koldamenta” Arangurena, który trafił do… G2!

Dywizja VALORANT w Acend prezentuje się więc następująco:

  • Santeri „BONECOLD” Sassi
  • Mehmet Yağız „cNed” İpek
  • Vladyslav „Kiles” Shvets
  • Patryk „starxo” Kopczyński
  • Aleksander „zeek” Zygmunt

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem