Szybko poszło. TPT zaprezentowało nowy skład CS:GO

Tarczyński Protein Team bardzo szybko znalazł następców poprzedniego składu CS:GO. Organizację zasiliła piątka, która wcześniej reprezentowała barwy M1 EDEN.

Dokładnie 23 lipca Tarczyński Protein Team poinformowało o zakończeniu współpracy z ówczesnym zespołem CS:GO z Piotrem „nawrotem” Nawrockim na czele. Taka decyzja była pokłosiem słabych wyników zespołu w ostatnich miesiącach. Mówiąc wprost – mimo licznych zmian drużyna nie spełniła oczekiwań. Zarząd „Kabanosów” postanowił zacząć budowę dywizji od podstaw.

Zobacz również: 13-latek nowym nabytkiem akademii Natus Vincere

TPT postawiło na piątkę, która gra ze sobą od dłuższego czasu. Mowa o składzie, który reprezentował barwy M1 Eden. Ostatni mecz rozegrali 10 lipca w ramach PGE Superpucharu Polski – nie wiemy jednak czy ich kontrakty zostały wykupione, czy zakończone. Niemniej jednak nowe „Kabanosy” niebawem udadzą się na bootcamp, na którym będą przygotowywać się do startu drugiej części sezonu.

Nowy skład Tarczyński Protein Team prezentuje się następująco:

  • Karol „NATSU” Olszak
  • Michał „mchk” Bartosiak
  • Bartłomiej „Masked” Trybuła
  • Szymon „sk1tt” Rogoziński
  • Adrian „Bojjar” Bojar
Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem