Szybkiego awansu na VCT Masters nie będzie. G2 przegrywa z NiP

Ninjas in Pyjamas ponownie za mocne na ekipę Patryka "paTiTka" Fabrowskiego i Aleksandra "zeeka" Zygmunta. G2 przegrało mecz z NiP i na awans do VCT będzie musiało jeszcze poczekać.

G2 Esports w ten weekend rozgrywało spotkanie w ramach VALORANT Champions Tour 2021 Challengers 2, które było przepustką do kolejnej fazy VCT, czyli do turnieju Masters. Drużyna „paTiTka” i „zeeka” przez kwalifikacje przebrnęła ekspresowo i szybko zameldowała się w VCT Challengers 2. Ich przeciwnikiem było Ninjas in Pyjamas, które podczas VCT Challengers 1 wygrało z zespołem Polaków. Tym razem było niestety podobnie.

Zobacz również: G2 z awansowansem na VALORANT Champions Tour 2021 Challengers

Mecz rozpoczął się na mapie Ascent wybranej przez G2. Początkowo drużyny szły łeb w łeb, jednak z biegiem czasu to NiP zaczął wychodzić na prowadzenie i finalnie dopiął swego wygrywając pierwszą część spotkania wynikiem 9:13. Po chwili przenieśliśmy się na mapę Split, która przebiegała bardzo podobnie, jak Ascent. Mecz do pewnego momentu był bardzo wyrównany, jednak końcówka należała do zawodników Ninjas in Pyjamas.

Porażka oznacza, że zawodnicy G2 na awans do turnieju Masters muszą jeszcze poczekać. Rozgrywki rozpoczną się w drugiej połowie marca, a ostatnia szansa na kwalifikację (VCT Challengers 3) odbędzie się za dwa tygodnie. Drużyna „paTiTka” i „zeeka” ma zagwarantowany udział w tych rozgrywkach.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem