SZPERO nowym zawodnikiem Anonymo [OFICJALNIE]

Anonymo Esports skompletowało skład na najbliższe miesiące. "Anonimowi" zdecydowali się na pozyskanie Grzegorza "SZPERO" Dziamałka.

Zmiany w Anonymo Esports były pewne już od jakiegoś czasu. Wraz z końcem roku Oskar „oskarish” Stenborowski poinformował o tym, że nie przedłuży swojego kontraktu z organizacją i opuści ją jako wolny zawodnik. W ostatnich dniach organizacja przeprowadzała testy nowych graczy i finalnie wyłoniła następcę Stenborowskiego.

Zobacz również: Outsiders wypada poza podium rankingu HLTV

Szeregi Anonymo zasilił Grzegorz „SZPERO” Dziamałek!

„SZPERO” od jakiegoś czasu pozostawał bezrobotny, gdyż rozstał się z ekipą 9INE. Teraz będzie miał szanse na ponowną współpracę z Pawłem „innocentem” Mockiem – panowie wspólnie reprezentowali barwy ESC Gaming, Gamers2 i Team Kinguin. Dziamałek w „Anonimowych” nie będzie pełnił roli snajpera (jak do tej pory w Wiśle All in! Games Kraków i wcześniej wspomnianym 9INE), a wejdzie w buty in-game leadera.

Po ciężkich testach udało się. Od dzisiaj jestem dowódcą w drużynie Anonymo. Dziękuje za zaufanie i trzymajcie kciukasy – czytamy we wpisie „SZPERA”. 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem