SZPERO nie jest już snajperem 9INE! [OFICJALNIE]

Szokujące doniesienia z obozu 9INE. Organizacja poinformowała dziś o zakończeniu współpracy z Grzegorzem "SZPERO" Dziamałkiem!

W drugiej połowie roku na polskiej scenie CS:GO pojawiła się nowa organizacja pod nazwą 9INE. Klub postanowił zakontraktować bardzo mocną drużynę, w której skład wchodził trzon Wisły All in! Games Kraków z Grzegorzem „SZPERO” Dziamałkiem w roli snajpera. Oczekiwania były bardzo wysokie, jednak poza udanym epizodem podczas 42. sezonu ESL Challenger League. Zespół zdecydował się więc na przeprowadzenie zmiany.

Zobacz również: Poznaliśmy datę powrótu device’a!

Ta nieoczekiwanie dotknęła właśnie „SZPERA”. O zakończeniu współpracy poinformował zarówno zawodnik jak i organizacja. W oświadczeniu gracza możemy wyczytać, że jego kontrakt wygasł, a dziś koledzy powiedzieli mu o chęci przeprowadzenia roszady w składzie – właśnie na pozycji snajpera. Na ten moment nie wiemy kto zastąpi doświadczonego gracza, jednak sam zainteresowany zdradził, że zastanawia się nad zakończeniem kariery profesjonalnego gracza.

W dniu dzisiejszym skończyła się moja umowa z 9INE i chłopaki podziękowali mi za grę. Szczerze mówiąc, domyślałem się, że może dojść do takiej sytuacji – czułem inny vibe w drużynie od pewnego czasu, ale zaskoczyła mnie ta decyzja akurat teraz, ponieważ w ostatnich tygodniach moja gra wyglądała coraz lepiej i sam czułem się dobrze na serwerze, a ostatnie dni rozmawiałem o nowym kontrakcie i nic nie wskazywało na taką decyzję. Dostałem propozycję, aby przedłużyć kontrakt na miesiąc i dograć turnieje w grudniu, ale jeśli wynikła już taka sytuacja to chciałbym skupić się na sobie i moim zdrowiu, które od jakiegoś czasu płata mi figle. Jeśli chodzi o moją przyszłość to sam nie wiem co dalej. Nie ukrywam, że są też myśli, aby zakończyć profesjonalne granie. Muszę się poważnie zastanowić i zobaczymy, co życie przyniesie – czytamy w oświadczeniu Dziamałka. 

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem