Szokująca metamorfoza Samira Nasriego

Przed kilkoma tygodniami 41-krotny reprezentant Francji Samir Nasri ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery. Teraz pokazał się na esencje charytatywnym Olympique Marsylia i rozwiał wszelkie wątpliwości - do uprawiania zawodowego futbolu nie jest już dłużej gotowy.

Samir Nasri, jako 34-latek, spokojnie mógłby jeszcze kontynuować karierę, która jednak załamała się przed kilkoma laty. Po występach w Marsylii, Arsenalu, Manchesterze City czy Sevilli, piłkarz Trójkolorowych został zdyskwalifikowany prze Światową Agencję Antydopingową (WADA). Bronił się, że nigdy nie stosował dopingu, jednak w jego organizmie wykryto przekroczoną dawkę kroplówki. Jak twierdził – witaminowej. Nasri nie grał w piłkę przez 18 miesięcy, a po powrocie wyraźnie rozczarowywał. Nie odnalazł się w West Hamie United. Przeszkadzały mu kolejne kontuzje. Latem 2019 roku przyjął propozycję byłego kolegi z Manchesteru City, Vincent Kompany’ego i związał się z Anderlechtem Bruksela. Belgowie również szybko rozwiązali z nim kontrakt, co dało do zrozumienia, że bogata kariera Francuza załamała się już na dobre.

Okazuje się, że Nasri nie stara się już specjalnie, choćby o zachowanie zdrowej, sportowej sylwetki.

Jego zdjęcia z eventu charytatywnego z udziałem legend Olympique Marsylia nie pozostawiają złudzeń. Jego sylwetka mocno się zaokrągliła. W spotkaniu, w którym udział wzięli Didier Drogba, Robert Pireus czy Djibril Cisse, Nasri wyglądał jak piłkarz dobre 15 – 20 lat po zakończeniu kariery. Tymczasem jeszcze dwa lata temu oglądaliśmy go na boiskach Premier League.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem