Szokująca decyzja Heroic. „HUNDEN” nie poprowadzi drużyny na IEM Cologne!

Takich informacji nie spodziewał się chyba nikt. Heroic na dzień przed startem IEM Cologne 2021 poinformowało, że drużyny podczas turnieju nie poprowadzi Nicolai "HUNDEN" Petersen.

IEM Cologne 2021 będzie jednym z największych wydarzeń na scenie CS:GO od początku pandemii. Turniej rozegrany będzie w studio w Kolonii, więc zespoły będą musiały udać się do Niemiec. Wśród drużyn, które powalczą o tytuł znalazło się Heroic. Organizacja poinformowała jednak, że na rozgrywki nie pojedzie trener zespołu, Nicolai „HUNDEN” Petersen.

Zobacz również: Danny „zonic” Sørensen zakończy współpracę z Astralis?!

„HUNDEN” powrócił do trenowania ekipy z Danii w kwietniu tego roku, ponieważ przez 8 ostatnich miesięcy był zawieszony za korzystanie z tzw. „coaching buga”. W ostatnim czasie Heroic wystąpiło w DH Masters Spring 2021 oraz IEM Summer 2021. Podczas rozgrywek z serii DreamHack poradzili sobie dość słabo, jednak na Intel Extreme Masters poszło im znacznie lepiej. Petersen nie wspomoże jednak drużyny na IEM Cologne.

Jaki jest powód tej decyzji? Ani organizacja, ani sam trener nie zdradzili dlaczego podjęto takie kroki. Niewykluczone, że ma to związek z ostatnimi doniesieniami o zainteresowaniu „HUNDENEM” przez Astralis. Dowiedzieliśmy się jednak, że jego miejsce zajmie Troels „robl” Robl (trener mentalny) oraz Kasper Straube (trener przygotowania fizycznego).

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem