Szok! Samuel Umtiti przedłużył kontrakt z FC Barceloną do 2026 roku!

FC Barcelona nie przestaje zaskakiwać. Hiszpański klub przedłużył umowę z Samuelem Umtitim, mimo, że od kilku okienek transferowych próbowali się go pozbyć.

Kilka dni temu FC Barcelona ogłosiła pozyskanie Ferrana Torresa z Manchesteru City. „Blaugrana” nie mogła jednak zarejestrować Hiszpana w rozgrywkach, aby nie przekroczyć finansowego fair play. Z tego powodu postanowiono wypożyczyć Philippe Coutinho do Aston Villi, która pokryje znaczną część jego wynagrodzenia. To było jednak za mało.

Zobacz również: Tymoteusz Puchacz odrzucił ofertę jednego z niemieckich klubów

Mimo pozbycia się byłego zawodnika Liverpoolu finansowe fair play wciąż nie pozwalało na grę Torresa w nowych barwach. Z pomocą przyszedł jednak… Samuel Umtiti. Francuz od kilkunastu miesięcy był kandydatem do opuszczenia Camp Nou, jednak nie było chętnych na pozyskanie mistrza świata z 2018 roku. Postanowiono więc… przedłużyć kontrakt stopera. Piłkarz zgodził się na obniżenie pensji i przedłużenie umowy do 2026. Dzięki temu ruchowi nic nie stoi teraz na przeszkodzie, aby zarejestrować Torresa w rozgrywkach.

https://twitter.com/FCBarcelona/status/1480499532286803976

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem