Sześć drużyn zaproszonych do zakmniętych kwalifikacji ESL MP

W piątek organizator ESL Mistrzostw Polski zaprezentował 6 ekip, które otrzymały zaproszenia do zamkniętych kwalifikacji. W tym gronie znalazło się między innymi Anonymo czy Illuminar Gaming.

Rozgrywki w ramach ESL Mistrzostw Polski już za rogiem. Nie znamy jeszcze wszystkich uczestników zmagań o tytuł mistrza Polski – czekają nas jeszcze otwarte oraz zamknięte kwalifikacje. W otwartych kwalifikacjach udział może wziąć każdy, a awans do zamkniętych uzyska 6 najlepszych ekip.

Zobacz również: Oficjalnie: Miikka „suNny” Kemppi opuszcza szeregi ENCE!

W „closed quali” do drużyn z otwartych kwalifikacji dołączą organizacje, które otrzymały zaproszenia. Takich ekip jest 6 i mowa o Illuminar Gaming, Anonymo, AVEZ, Honoris, PGE Turowie Zgorzelec oraz WKS Śląskowi Wrocław. Do fazy grupowej ESL Mistrzostw Polski awansują 4 zespoły.

Ciekawić może fakt, że w zamkniętych kwalifikacjach musi zagrać zwycięzca ostatniej edycji – Illuminar. Aktualni mistrzowie Polski zmienili skład i nie obejdą się bez rozegrania kwalifikacji. W kolejnej edycj ESL Mistrzostw Polski powinniśmy zobaczyć takie ekipy jak Wisła all in! Games Kraków, PACT, Izako Boars czy x-kom AGO.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem