Szczęsny zaśpiewał piosenkę Lewandowskiemu po golu Świerczoka

Bramkarz Juventusu zażartował z napastnika Bayernu Monachium w trakcie meczu Polska - Rosja, co uchwyciły kamery Łączy Nas Piłka.

Dobra atmosfera w drużynie to przed wielkimi turniejami czynnik bardzo ważny. Przekonali się o tym choćby Francuzi jadąc na mundial w 2010 roku – mimo znacznie większych umiejętności indywidualnych, takich piłkarzy jak Thierry Henry, Patrice Evra czy Franck Ribery w składzie, zajęli ostatnie miejsce w grupie. Finaliści poprzedniego mundialu nie potrafili wygrać ani jednego meczu: zremisowali z Urugwajem mimo gry w przewadze, a także przegrali z Meksykiem i Republiką Południowej Afryki, a wszystko odbywało się w gęstej i skandalicznej atmosferze. Mamy nadzieję, że takowa w drużynie Paulo Sousy będzie wyśmienita, a dbać o nią mają tacy piłkarze jak Szczęsny czy Lewandowski. Obaj mają poczucie humoru i dystans do siebie, o czym możemy przekonać się oglądając kulisy ze spotkań.

Ten pierwszy sympatycznie zażartował sobie z Lewandowskiego po tym, jak bramkę zdobył Jakub Świerczok – konkurent (a raczej ewentualnie partner) w ataku napastnika Bayernu:

https://twitter.com/Oskar_M04/status/1400725191643308033

Cały materiał Łączy Nas Piłka tutaj:

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem