Wojciech Szczęsny zaskoczył na sylwestrze w Zakopanem!

Żona Wojciecha Szczęsnego - Marina Łuczenko-Szczęsna - była jedną z gwiazd występujących podczas "Sylwestra Marzeń z Dwójką". Bramkarz reprezentacji Polski zaskoczył ją po występie, pojawiając się na scenie.

Reprezentanci Polski spędzali Sylwestra w najróżniejszych miejscach. Robert Lewandowski w Barcelonie, Kamil Grosicki i Jacek Góralski w Zakopanem, również w stolicy polskich Tatr, ale na innym wydarzeniu, także Wojciech Szczęsny. Tuż przed występem Mariny, uczestnicy tzw. „Sylwestra marzeń” zobaczyli na telebimie bramkarza reprezentacji Polski, który w krótkim wideo złożył noworoczne życzenia i zapowiedział, że jego żona wykona piosenkę, która motywowała go i przyniosła mu szczęście podczas mundialu w Katarze. Szczęsny wyraził ubolewanie, że nie może być tej nocy w Zakopanem.

Nie mógł… lecz był. Tuż po występie Mariny Łuczenko, Szczęsny jednak pojawił się na scenie z bukietem kwiatów. Partnerka piłkarza wyglądała na wyraźnie zaskoczoną.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem