Szczęsny zapytał Ronaldo o słynną minę po wręczeniu nagrody piłkarza roku…

Wojciech Szczęsny w najnowszym odcinku programu FootTruck opowiedział szeroko o swoich bliskich relacjach z największymi gwiazdami piłkarskich boisk. „Jestem przyzwyczajony do tego, że mam obok siebie najlepszego piłkarza. Najpierw dwa lata z Cristiano, teraz Lewy. Kto gra ze Szczęsnym ten jest najlepszy” - żartował. W czym Robert jest nawet bardziej obsesyjny od Portugalczyka? Szczena ma na to zaskakującą odpowiedź.

Wojtek Szczęsny już dawno deklarował, że model i standardy pracy nad sobą, z jakich Ronaldo i Lewandowski są powszechnie znani, to nie jest historia, na której on sam byłby się w stanie wzorować. „Są podobni w obsesji na punkcie pracy. Obu nie rozumiem. Doceniam, szanuję, mi się to nawet podoba, ale to nie moja bajka. Wytrzymałbym tak sześć dni i coś sobie po tym naciągnął” – mówi w programie.

Co ciekawe, „Szczena” uważa, że Lewandowski wcale nie jest w tym zakresie bardziej ludzki i umiarkowany. Wydaje nam się tak, bo „Lewy” jest Polakiem, jest nam bliższy i znamy go lepiej od Cristiano.

Obaj są nadludzko przeambitni i mają na swoim punkcie obsesję, żeby dojść jak najwyżej. Myślę, że na przykład w temacie diety Lewy jest nawet bardziej obsesyjny od Cristiano.

Czy wytrzymaliby ze sobą na zgrupowaniu w jednym pokoju?

– Lustra nie dałyby rady – żartuje Szczęsny w FootTrucku.

Bramkarz Juve zdradza, że zapytał CR7 o jego słynną reakcję, jaką zarejestrowały kamery w momencie wręczania Lewandowskiemu statuetki najlepszego piłkarza roku. Niefortunna mina Cristiano wskazywała jakby był z tym faktem nie do końca pogodzony. Zaprzeczył. Docenia wielkość Lewandowskiego i głosował na niego w plebiscycie.

„Siedziałem tam godzinę, 55 minut poza wizją. Już taki znudzony, nagle jedno zdjęcie złapali jak skrzyżowałem ręce i od razu, że obrażony” – tłumaczył Szczęsnemu.

Lewandowski pokazał wszystkie trofea. Cudowne nawiązanie do legendarnego zdjęcia!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem