Szczęsny w Juventusie! Przegląd prasy po transferze Polaka

Mimo że wciąż nie ma oficjalnej informacji na ten temat to PRAWIE NA PEWNO wiemy, że Wojciech Szczęsny zostanie piłkarzem Juventusu Turyn. Wczoraj Polaka widziano już w Turynie, gdzie ten przywitał się z kibicami i przechodził testy medyczne. Zostały formalności. Taką mamy przynajmniej nadzieję. Koszt tej operacji? Mówi się o jakiś 11-12 milionach euro. Status

Mimo że wciąż nie ma oficjalnej informacji na ten temat to PRAWIE NA PEWNO wiemy, że Wojciech Szczęsny zostanie piłkarzem Juventusu Turyn. Wczoraj Polaka widziano już w Turynie, gdzie ten przywitał się z kibicami i przechodził testy medyczne. Zostały formalności. Taką mamy przynajmniej nadzieję.

Koszt tej operacji? Mówi się o jakiś 11-12 milionach euro. Status zmiennika z szansami na grę w pierwszym sezonie, a za rok, gdy Gianluigi Buffon wyniesie rękawice bramkarskie na strych, pierwszy plac między słupkami Starej Damy. Taki scenariusz, o ile się oczywiście spełni, wydaje się być jasny i sprawiedliwy dla wszystkich.

Czytaliście już pewnie na każdym portalu o przenosinach Wojtka do Juve, więc koła na nowo nie stworzymy. Postanowiliśmy jednak w jednym miejscu zawrzeć wszystko, co w internecie piszą ludzie na ten temat. Dziennikarze, portale, kibice. Opinie, komentarze. O futbolu przecież należy rozmawiać. Stąd pytanie do was: co wy sądzicie o tym wszystkim? Wojtek dobrze robi, czy też nie? Czy straci miejsce w reprezentacji Polski? Czy będzie grał w Juve? Zapraszamy!

 

 

Juventus zmierzy się z Lazio w Superpucharze Włoch. Kto wygra? Faworytem LV BET jest Stara Dama. Sprawdźcie kursy na te wydarzenie!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem