Szczęsny celnie o hejcie na milion Lewandowskiego. Piękna szpilka!

Wojciech Szczęsny od 11 dni pozostaje w kwarantannie domowej w Turynie. "Mój jedyny kontakt ze świeżym powietrzem to balkon, patrząc na puste ulice" - przyznał w rozmowie dla Misji Futbol w Onecie i Kanale Sportowym. "Przez tydzień nic nie robiłem. Sportowo nie jestem gotowy nawet na Wawrzyniaka" - spuentował, odnosząc obecność w studiu sympatycznego "Wawrzyna".

Gracze Juventusu znajdują się w przymusowej kwarantannie domowej, po tym jak trójce z nich wykryto koronawirusa. Pierwszym zawodnikiem był Daniele Rugani i tylko on odczuł jakiekolwiek objawy infekcji. Kolejni: Blaise Matuidi i Paulo Dybala – zdaniem Szczęsnego – przeszli chorobę bezobjawowo i dziś nie uskarżają się na jakiekolwiek problemy.

Bramkarz reprezentacji Polski przyznał na „Kanale Sportowym”, że dla niego podstawową trudnością jest dziś kwestia izolacji od rodziny i brak wiedzy o tym, kiedy i czy w ogóle rozgrywki mają szansę zostać wznowione. Nawet jeśli Juventus zasugeruje drużynie obniżkę zarobków, dla graczy jego pokroju sprawy ekonomiczne nie są odczuwalnym problemem.

„Sprawy finansowe to problem innych. Dla zawodników na naszym poziomie finansowym utrata części zarobków nie będzie tematem. Cokolwiek będzie nam przedstawione, to pewnie zaakceptujemy”.

Chociaż z treningami Wojtkowi nie było ostatnio po drodze i forma sportowa w ruinie, riposta i dowcip – ciągle na miejscu. Oto jak odniósł się do wypowiedzi Damiana Kądziora, który opowiadał o trzęsieniu ziemi, jakie w niedzielę nawiedziło Chorwację.

Wojciech Szczęsny w Misji Futbol:

„Damian Kądzior stracił trochę naczyń w skutek trzęsienia ziemi. Pomyślałem: Ikea zamknięta, ja siedzę sam, więc mi nie są potrzebne. Mógłbym trochę mu wysłać. Choć… w Polsce ktoś by się pewnie przeczepił, że za mało”.

To oczywiście nic innego, jak szpilka wbita filozofom, którzy na wieść o milionie euro przekazanym przez Annę i Roberta Lewandowskich na walkę z koronawirusem, orzekli, że mało, przy ich zarobkach powinno być więcej.

Szpilka potrzebna i celna!

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem