Szczęście Anonymo. Polacy utrzymali się w ESEA Premier

Wszystko jasne - Anonymo jednak zagra w 38. sezonie ESEA Premier. Polska formacja "wywalczyła" awans dzięki zaproszeniu BIG do ESL Pro League.

Ostatni sezon ESEA Premier nie był dla Anonymo zbyt udany. Podopieczni Adriana „imd” Piepera nie zdołali wywalczyć utrzymania w sezonie regularnym – nie mówiąc już o awansie do play-offów. Z tego powodu o swój byt na zapleczu ESL Pro League powalczyć musieli w barażach. Niestety, ale w ostatnim meczu ulegli Sprout i wszystko wskazywało na to, że w 38. edycji ESEA Premier ich nie zobaczymy.

Zobacz również: Denis „denis” Howell zakończy współpracę ze Sprout?

Los uśmiechnął się jednak do Polaków. Włodarze ligi zadecydowali, że dwie najlepsze drużyny relegacji, w tym przypadku Anonymo oraz Apeks, zagrają ze sobą o utrzymanie. Daty spotkania jednak nie podano – trwa bowiem przerwa wakacyjna i ustalenie terminu miało leżeć w rękach obu organizacji. Dzięki zaproszeniu BIG do ESL Pro League w ESEA Premier zostaną jednak oba zespoły. Poza „Anonimowymi” w rozgrywkach zagrają również zawodnicy x-kom AGO oraz Wisły All in! Games Kraków.

No i to jest klasa. Człowiek na wakacjach i nie musi grać meczu o awans do Premier. Utrzymanie zapewnione – skomentował Janusz „snax” Pogorzelski.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem