Szczere wyznanie „innocenta”. „Upadek bolesny jak nigdy”

Po spadku z ESEA Premier jeden z zawodników Anonymo, Paweł "innocent" Mocek opublikował szczery wpis. Mówi w nim między innymi o planach na przerwę wakacyjną i powodach słabej dyspozycji.

Anonymo jeszcze dwa miesiące temu walczyło w Flashpoint 3 o punkty kwalifikacyjne do Majora. Od czasu pamiętnego spotkania przeciwko Ninjas in Pyjamas polski zespół znalazł się na równi pochyłej. Słabe występy w turniejach tak zwanego „tier 2”, strata tytułu najlepszej drużyny w Polsce i spadek z ESEA Premier – tak w skrócie wyglądały ostatnie tygodnie „Anonimowych”. Po zakończeniu zmagań w barażach ESEA Premier głos zabrał jeden z zawodników, Paweł „innocent” Mocek.

Koniec sezonu dla nas i bolesny jak nigdy upadek na koniec. Nie mam co się rozpisywać szczerze mówiąc oprócz tego, że pomijając nasze oczywiste drużynowe rozbicie to samemu od 2 miesięcy nie istnieje jako gracz i jako człowiek i wiem, że dziś dałem z siebie wszystko i to był mój maks na ten moment a nie wygląda on dobrze. Nigdy nie byłem w takiej sytuacji więc jest to dla mnie nowe i przerwę wakacyjną postaram się spędzić inaczej niż zwykle i zadbać jak najbardziej o swoje zdrowie psychiczne bo to nie są już żarty. A w sierpniu zobaczymy co to będzie – pisze Mocek na swoim Facebooku. 

Zobacz również: Anonymo nie dało rady. Polacy spadają do ESEA Advanced

Teraz ekipę „innocenta” czeka przerwa. Sam zawodnik, tak jak wspomniał, będzie chciał podczas niej zadbać o siebie. Warto dodać, że wczoraj swój ostatni mecz w biało-czarnych barwach rozegrał Kamil „KEi” Pietkun, więc organizacja będzie musiała poszukać jego następcy.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem