Świetny mecz Polaka w Rosji! Przebił wyczyn Krychowiaka

To był weekend owocujący w gole Polaków w rosyjskiej Premier Lidze. W sobotę z dystansu pięknie huknął Grzegorz Krychowiak i trafił w samo okienko bramki CSKA. Dzień później świetny mecz zagrał w barwach Uralu Jekaterynburg Rafał Augustyniak.

Rafał Augustyniak pozostaje w cieniu bardziej medialnych kolegów, tymczasem jego wyjazd z Miedzi Legnica do Rosji należy oceniać jednoznacznie pozytywnie. 27-letni defensywny pomocnik szybko zdobył pierwszy skład w ekipie z Uralu, gra dużo, pewnie i w tym sezonie ma już trzy gole. W niedzielę dwukrotnie pokonał bramkarza Krasnodaru. Obie jego bramki padły już po przerwie i pomogły 12. drużynie rosyjskiej ekstraklasy wywieźć jeden punkt z trudnego terenu.  

W 52 minucie Rafał Augustyniak przyjął piłkę na 20. metrze od bramki, a następnie bardzo precyzyjnie i mocno uderzył. Piłka wpadła do siatki przy słupku. 

Zaledwie siedem minut później Augustyniak wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Po zamieszaniu podbramkowym, futbolówka spadła mu na nogę na linii szesnastki. Polak odpowiedział bez przyjęcia, precyzyjnym wolejem. Szkoda jedynie, że dwa trafienia nie zapewniły jego drużynie kompletu punktów. Krasnodar w końcówce zdołał wyrównać. 

Rafał Augustyniak został tego dnia wybrany piłkarzem spotkania. 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem