Świetne liczby i asysta Mateusza Klicha w meczu z Aston Villą!

Mateusz Klich zaliczył kolejny bardzo dobry występ w barwach Leeds United, będąc kluczową postacią linii środkowej w ekipie Marcelo Bielsy. Powiększa swój dorobek o jedną asystę.

Ten chłopak to świetny deal. Piłkarz za powyżej 30 milionów funtów, gdybyśmy chcieli go sprzedać (co mam nadzieję, że się nie stanie!)” – komentuje na Twitterze jeden z kibiców Leeds United. „Potwierdzam, był znakomity. Bielsa wziął zapomnianych, przeoczonych, odrzuconych i umieścił ich na trzecim miejscu w Premier League. Co za robota!” – odpowiada kolejny. Komentarz wymaga doprecyzowania, że owe trzecie miejsce Leeds to pozycja na teraz, nim swoje mecze rozegrają pozostałe ekipy z czołówki. Jednak wejście beniaminka do elity jest spektakularne. W piątkowy wieczór Leeds ograło na wyjeździe Aston Villę 3:0.

Mateusz Klich powiększa swój dorobek. Ma już w tym sezonie dwa gole i dwie asysty.

Pozostałe statystyki również wskazują na dużą jakość i rolę, jaką pełni w zespole. 85% celnych podań, najwięcej kontaktów z piłką spośród wszystkich piłkarzy, najwięcej podań w trzeciej, ofensywnej strefie. Kluczowe podania, odbiory.

„To właśnie odróżnia Bielsę od reszty menedżerów. Poziom, jaki osiągnął z graczami środka tabeli Championship. Znęcaliśmy się dzisiaj nad Villą, nie mogli sobie poradzić z naszą intensywnością, jakością i ruchem” – to jeszcze jeden komentarz pokazujący zadowolenie kibiców Leeds.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem